Topgan פיתוח גנים וצמחייה - עיצוב גינות למשרדים

בזכות צמחיה מלאכותית למשרד קל ליצור מהפך במשרד 


בשביל ליצור מהפך של ממש במשרד לא חייבים לפנות למיטב מעצבי הפנים היקרים והיוקרתיים. גם לא חייבים בהכרח להשקיע בהחלפת גופי התאורה או הכנסת שטיחים יקרים מקיר לקיר.

 

לפעמים, כל מה שנחוץ זה צעד קטן, שיבול למהפך גדול. באמצעות צמחיה מלאכותית למשרד קל מאוד ליצור את המהפך, קל ליצור מראה מאוד מטופח מזמין וגם ביתי במידה. 


חברת טופ גן מתמחה באספקת צמחי גינה וצמחיה מלאכותית, עציצים, כדים וכל מה שנחוץ כדי להפוך את הבית, המשרד, הגינה או המרפסת למזמינים וירוקים.

 

יש בנמצא עציצים נאים או כדים שניתן למקם במשרד האדריכלים או במשרד עורכי הדין. ישנם צמחים שישפרו לאין ערוך את החזות של הקליניקה הרפואית, משרד המתרגמים, סניף הבנק, חנות הנוחות וכל בית עסק או משרד באשר הוא.  


צמחיה מלאכותית למשרד – מראה מטופח באפס מאמץ 


ישנם משרדים שבהם אחד העובדים חובבי הגינון משקיע מזמנו ומטפח כמה עציצים טבעיים או צמחים מוריקים. באדנית הסמוכה אל חלון, על הרצפה או על מדף – בכל מקום ניתן לגדל צמח יפה ופרחים נאים.

 

אבל לא תמיד ישנו מי שמבין מספיק או מוכן להשקיע בכדי לגדל צמחים של ממש, שצריך להשקות, לחשוף לאור השמש, מעת לעת לספק חומרי דישון או מצע לגידול. על מנת לא להתפשר ולייצר חזות יפה למשרד, אפשר לבחור בגישת אפס מאמץ.

 

לאחר שקונים צמחיה מלאכותית למשרד, פשוט ממקמים במקום הרצוי וזהו. מאותו הרגע ואליך, המשרד נראה תמיד מטופח ויפה. 


גם לכם מגיעה אווירה נעימה 


אם מעולם לא הכנסתם צמח כזה או אחר למשרד שלכם, לא תאמינו כמה שזה משפיע על האווירה. צמחיה מלאכותית למשרד יוצרת אוירה נעימה גם עבור כלל העובדים, גם עבור המנהלים, גם עבור אורחים מזדמנים או לקוחות שמגיעים.

 

צמחיה נאה, ממש כמו כמה תמונות או קישוטים, מעידה כי זהו לא סתם מקום עבודה מנוכר אלא מקום חי ונושם, מקום מזמין ונעים. צמחים יפים, מלאכותיים, יצרו מהפך בחדר הישיבות ובעמד הקבלה, בעמדות העבודה ובפינת הקפה. 

 

משרד פונקציונאלי הינו נוח מאוד לעבודה. יהיו בו תאורה נאה, אוורור נאות, שולחנות וכסאות עבודה נוחים. אבל משרד שיעוצב אך ורק באופן פונקציונאלי יהיה במידה רבה חסר חיים. הוא יהיה במידה רבה חסר ייחוד, נשמה ומעוף.

 

כיצד ניתן לשפר לאין ערוך את הנראות של המשרד ? כיצד ניתן להוסיף לו עניין, חיים ואסתטי? את כל אלה ניתן להשיג ללא קושי באמצעות צמחיה מלאכותית למשרד. חברת טופ גן משווקת מגוון רחב של סוגי צמחיה שונים, צמחי נוי, אביזרים וגינה ואביזרים משלימים. זהו המקום בו תמצאו את כל הצרכים ליצירת פינת חמד נאה, משרד שיהיה גם פונקציונאלי וגם יפה יותר ונעים יותר. 

 

צמחיה מלאכותית למשרד שתמיד נראית נפלא 

 

אין כמעט אדם שאיננו נהנה מיופיו של הטבע, מעץ נאה, משיח יפה ובוודאי מפרחים נהדרים. אין שום סיבה שמקומות העבודה השונים והמשרדים יהיו חללים מנוכרים, מסוגרים, שנבדלים באופן מוחלט מהסביבה הטבעית.

 

אבל מה לעשות, לא בכל משרד ניתן לספק לצמחים היפים את אור השמש הדרוש להם. גם לא בכל משרד מצוי מי שיכול להקדיש את הזמן להשקיע ולטפח שתיל טבעי או צמח מבוית צבעוני ומרהיב.

 

כאשר מכניסים צמחיה מלאכותית למשרד הבעיה נפתרת מאליה. מצד אחד, גם נהנים מיופיו של הטבע והצמחים. מצד שני, לא צריך להשקיע במתן תנאים מתאימים ולא צריך לדאוג מעלים שמתייבשים או פרחים שנובלים. זוהי הצמחייה שתמיד נראית נפלא, תמיד נראית במיטבה. 

 

פשוט להרגיש בנוח 

 

עד כמה תרצו להפוך את המשרד לירוק ? כמה עציצים או אדניות תרצו להכניס למשרד, לחדר הישיבות, לאזור של קבלת הקהל או הלקוחות? זהו כמובן עניין אישי, המבוסס בין היתר על סוג המשרד, על אופי הקהל, על המקום הפנוי.

 

מה שבטוח זה שללא צמחיה מלאכותית למשרד כולם מרגישים פחות בנוח. אפילו מעט צמחיה, אפילו עציץ פה ושם ולא הרבה יותר מכך נותנים הרגשה טובה בלב – לעובדים וללקוחות גם יחד. ישנן אדניות שטוב למקם ליד החלון. יש עציצים שניתן למקום על השולחן ויש גם עציצים יפים שניתן לתלות מעל לגובה העיניים.

1
1
מס' קטלוגי:
2
2
מס' קטלוגי:
3
3
מס' קטלוגי: