Topgan פיתוח גנים וצמחייה - עיצוב גינות למשרדים

שילוב של צמחים למשרד יחד עם נוי תורם לנראות של משרדי החברה

 

לעתים אנו שוכחים מכך, אולם המשרד הוא המקום העיקרי בו אנו נמצאים במהלך היממה. אדם ממוצע עובד כ-10 שעות בשבוע, כך שאפילו אם הוא ישן שמונה שעות ביממה, הוא מבלה בחדר השינה פחות זמן מאשר במשרד.

ככלל, על אף שהמשרד הוא לא הבית שלנו, וטוב שכך, עלינו להתייחס אליו בכבוד הראוי. כדאי לרהט את המשרד בריהוט איכותי אשר ישווה למשרד מראה מודרני, לתלות על קירות המשרד תמונות ממוסגרות ממקומות אהובים, להניח על השולחן צילומים משפחתיים אשר יזכירו לנו לשם מה אנו עמלים מדי יום ועוד. שילוב של כדים

בעת האחרונה, משרדים רבים החלו לכלול בעיצובי הפנים צמחים למשרד, במטרה לשדרג את מראה המשרד והתחושה המתקבלת בעת השהייה בו.

סיבות לרכישת צמחים למשרד

בעת העבודה אנו מנסים להתעלם מרעשי רקע והסחות דעת שעלולות להפריע לנו. לכן, כנראה שמעולם לא ייחסנו חשיבות לחיסרון של צמחים במשרד. למעשה, לא רק שצמחים במשרד הן פריט נוי מרענן במיוחד, הם גם עשויים לתרום ולשדרג את חווית העבודה. קיבצנו עבורכם מספר סיבות מדוע כדאי לרכוש צמחים למשרד:


תחושה ביתית  - אנו רגילים לחזות בצמחים בעיקר בבתי מגורים של אנשים. לפיכך, כאשר נתבונן  בצמחים השוכנים במשרד, נקבל תחושה ביתית וחמה. נוסף על כך, לקוחות המוזמנים למשרד עתידים יהיו להתרשם מהצמחים, ויקבלו רושם ראשוני חיובי על המשרד ואנשיו. 

אופי המשרד – השעות הרבות שאנו מבלים במשרד גורמים לו להיראות כמקום מת ומחניק. צמחים מסמלים את כל מה שאנו רגילים לייחס לאווירה שמחה – טבע, ירוק, צמחיה ומה לא. נוכחותם תגרום לנו ליהנות מהישיבה במשרד, ותסייע לנו לשמור על חיוך גם במהלך זמנים לא פשוטים.

טיפוח החלל – משרד בעל חללים ריקים, הכולל שולחן עבודה, ספרייה ותו לא, מקנה תחושה של ריקנות, ומאציל על הנוכחים בחדר תחושת ניכור. בעזרת מגוון צמחייה איכותית, תוכלו לשנות כמה שניות הן את מראה המשרד והן את האופי שלו. 

 

מחפשים צמחים למשרד ?


אם אתם מחפשים צמחים למשרד בטח תשמחו לדעת שהחיפושים שלכם הגיעו לסיומם. האמת היא שאתם עושים את הדבר הנכון כי שילוב של צמחים במשרד תורם פעמיים: גם לנראות של המשרד וגם לרווחת העובדים.

 

ואל יקל הדבר בעיניכם כי רובנו מבלים לפחות 8 שעות ביום במקום העבודה, הרבה יותר מאשר אנחנו מבלים עם בני המשפחה או בשינה. אז למה לשלב צמחיה במשרד בהצלחה ? המשיכו לקרוא.

 

למה להכניס צמחים למשרד ?


אם אתם מעוניינים להכניס צמחים למשרד שלכם אבל לא בטוחים – קיראו בבקשה את הסיבות הבאות שאנחנו בטוחים שיגרמו לכם להשתכנע סופית בנחיצותם:

 

  • תחושה של ביתיות הרחק מהבית – מכיוון שצמחים מתקשרים בעיקר לסביבה הביתית, שילוב של צמחים במשרד יכולה לתרום לעובדים להרגיש בבית. 
  • שדרוג אופי המשרד – צמחים יוצרים אוירה ירוקה, שמחה ומשגשגת ולכן שילובם במשרד משדרג את האנרגיות של העובדים, גורם להם ליהנות משעות העבודה הארוכות ומעלה חיוך על הפנים גם בתקופות הכי לחוצות
  • טיפוח החלל העסקי – צמחים במשרדים משמשים גם כאביזרי נוי וטיפוח ומונעים תחושות של ניכור, ריקנות וזרות הן אצל העובדים והן אצל הלקוחות.  

 

שדרוג גדול בקלי קלות


למעשה, שילוב של צמחים בסביבה משרדית משדרג פלאים את חווית העבודה ואת העסק. רק חישבו לרגע על הרושם החיובי שייצרו הצמחים על הלקוחות שייכנסו למשרדכם וכידוע, אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני גם בתחום העסקי והארגוני.

 

לא מאמינים ? אתם מוזמנים לבקר במשרדי דלק מוטורס, פלאפון, ישראכרט, יורוקום ובעוד משרדים רבים שכבר הבינו את חשיבות הצמחים לעסקים. למעשה, זה אולי שנוי קטן אבל הוא עושה שנוי גדול. 

 

איך עושים את זה בהצלחה ?

 

אם גם אתם חושבים על הכנסת צמחים למשרדכם אנחנו ממליצים שתפנו למומחים בתחום זה. או במילים אחרות : פנו לחברת טופ גן שמתמחה כ-20 שנה בצמחי פנים לבתים ולמשרדים. החברה מעניקה יחס אישי לכל לקוח ומאתרת עבורו צמחים מתאימים מבחינה תקציבית ועיצובית.

 

ומה אתם צריכים לעשות? רק ליצור קשר עם החברה באמצעות הטלפון שמספרו -03-635-2966 ולהפוך את המשרד שלכם לירוק, פורח, משגשג ומשודרג. אז למה אתם מחכים?
 

כיצד לבחור חברה לרכישת צמחים ?

מומלץ לחפש חברה המציגה מגוון רחב של צמחים למשרד, בעלת ניסיון רב ומוניטין חיובי. חברת טופ גן מתמחה זה למעלה מ19 שנים בסיפוק צמחיית פנים, ולרשותה מבחר רחב של צמחים לבחירה. החברה מעניקה שירות אישי לכל לקוח, במטרה לאתר עבורו את הצמחים והמחירים האידאליים עבורו.