Topgan פיתוח גנים וצמחייה - עיצוב גינות למשרדים

עיצוב גינות גג

חברת טופ-גן בעלת ניסיון של שנים רבות בבניית סביבה ירוקה על גגות, מרפסות ומקומות בהן אין קרקע טבעית. הגינות מתוכננות לפי דרישות המקום, הלקוח ובשילוב הידע והניסיון שצברנו.

שימוש ושילוב נכון של חומרים תורם לכך שהגינה תיראה טבעית למקום. הגינה הינה חלק חשוב בסביבת המגורים וברצוננו לגרום למקסימום הנאה במינימום טיפול.

האמצעים הטכניים העומדים לרשותנו מאפשרים לנו לתת לכם פתרונות של השקיה, איטום, וניקוז עודפי מים לכל מקום. לאחר שבנינו את התשתית מגיע תורה של הצמחייה, וכאן ניתן לקבל שילובים של צמחייה ארץ ישראלית, צמחייה ים תיכונית וצמחייה מהמזרח הרחוק, בסגנונות גינון שונים.

בתי הגידול של הצמחייה יכולים להיות מאדניות עץ (איפא או אורן), ממיכלי בטון מיוחד ומחוזק, מאדניות עץ לגינה הבנויות הן בעץ והן בבטון וממיכלים אומנותיים העשויים מחומרים פולימרים. ניתן לשלב אלמנטים בגן כגון: פינת ישיבה מוצלת מעץ, פיסת דשא, בריכת נוי עם דגים או מפל. ניתן גם לשלב דקים ופרגולות- עליהם מורחב בפרק משלהם...

עיצוב גינת גג במרכז

הטכנולוגיות המתקדמות בתחום הגינון והעיצוב מאפשרות לנו לעצב גינות יוקרה מדהימות גם בקומת הגג. אמנם נדרש ידע מקצועי רב והרבה מיומנויות על מנת להפיק עיצוב גינת גג מושלם.

לשם כך יש לבחור את החברה המתמחה בתחום זה. אנשי מקצוע בעלי ניסיון בעיצוב של גינות גג יוכלו להפיק גינת גג מושקעת ופורחת. ואתם ? תהיו מרוצים עד הגג מגינה פורחת...

עיצוב גינת גג ותכנון חכם

לפני הכול חשוב לתכנן בצורה חכמה את הגינה שמקימים. לשלב התכנון יש משמעות רבה ביחס לתוצאה שתתקבל עם תום העבודה. מסיבה זו חשוב מאוד להשקיע משאבים בתכנון נבון וחכם. בשלבי התכנון יש לבדוק היטב את נתוני השטח הקיימים. זה כולל את הגודל של הגג ואת המבנה הקיים. פרט חשוב נוסף הוא בחינת כיווני האוויר וכמות השמש שיש במקום.

על מנת למצוא את הצמחים המתאימים שיוכלו לפרוח כראוי במקום. בעת התכנון חשוב גם להתייחס ליכולת שלכם להשקיע בצמחים. האם אתם יודעים כיצד לטפח צמחים ולפנק אותם? אם כן תוכלו לבחור צמחים שדורשים טיפול מפנק ויחס רציף. אם אין לכם את הזמן ואת הסבלנות לכך, עליכם לבחור צמחים מפונקים פחות שיתפתחו יפה גם בלי טיפוח יומיומי וליטוף אוהב.

פרט חשוב נוסף שיש לשקול אותו בעת עיצוב גינת גג הוא כמות המים שהצמחים ידרשו. אם אתם לא חוששים מעלויות אחזקה גבוהות, תוכלו לבחור את הצמחים על פי טעמכם. אך אם חשוב לכם לשמור על רף הוצאות סביר, חשוב כי תבחרו צמחים שלא צורכים כמויות גדולות של מים. הם יפרחו ויפיחו חיים בגג שלכם, גם בלי ל'שתות' לכם מידי הרבה מים.

על נוחות השימוש

חשוב לשים לב לכך שהגינה אמורה לשמש אתכם בנוחות. וזה אומר שאתם צריכים לדאוג לפינות ישיבה נוחות וכן להצללה מתאימה. כך שהגינה הזו אכן תהיה נעימה לשהייה ותזמין אתכם לבצע בה פעולות שונות ולארח בה ידידים. כדי להצליח לבצע עיצוב גינת גג בצורה מוצלחת יש לפנות אל בעלי מלאכה מקצועיים בתחום. טופגן זו הכתובת שלכם לתוצאה מושלמת ומלבלבת.