Topgan פיתוח גנים וצמחייה - עיצוב גינות למשרדים

אדניות פלסטיק למרפסת - להפוך את המפלט על הגג לקסום

 

המרפסת של הבית שלנו מהווה מקום של מפלט קטן של שקט ורוגע, מקום שאפשר להנות בו מקרני השמש החמימות של ארצנו החמה, להנות מאוויר נקי ושקט ושלווה בזמן שאנו לוגמים מכוס קפה חמה.

 

המרפסת של הבית שלנו מהווה עבורנו הזדמנות ליצור חלקת טבע קטנה ונעימה בשטח הבית שלנו ובעזרת אדניות פלסטיק למרפסת אפשר ליצור גינה קטנה, גינה קטנה של פרחים צבעוניים, גינה קטנה של צמחי תבלין או פשוט גינה של צמחים שאנחנו אוהבים.

 

ההזדמנות הטמונה במרפסת הבית שלנו

 

השמש של ארצנו מפנקת אותנו בחום ואור לאורך רוב חודשי השנה ובמשך שעות ארוכות במהלך הימים, כך שאם נציב ברחבי המרפסת שלנו אדניות פלסטיק למרפסת בצורה נכונה, נוכל להנות מהיתרונות הללו של השמש הארץ-ישראלית וליצור לעצמנו פיסת גן עדן קטנה משל עצמו והזדמנות לטפל ביצור חי שרק זקוק לשמש, חום ואהבה. המרפסת היא הבית המתאים ביותר לרוב סוגי הצמחיה כך שאתם תוכלו לבנות בעצמכם גינה קטנה ונעימה לטפל בה.

 

אדניות פלסטיק למרפסת יעזרו בסידור ובנייה של הגינה הזו, לאור המגוון הרחב של סוגי האדניות הקיימות אצלנו ולאור הקלות שבתכנון ומיקום כל אדנית ואדנית לפי טעמכם האישי.

 

אדניות פלסטיק למרפסת

 

גינה של צמחי תבלין ריחניים

 

בעזרת אדניות פלסטיק למרפסת תוכלו לבחור לגדל מגוון של צמחי תבלין כמו בזיליקום, נענע, תימין, רוזמרין ועוד ועוד, וכך תוכלו להנות מריחות נהדרים ורעננים, תוכלו לבשל ולאפות בעזרת צמחי תבלין שגידלתם בעצמכם ובנוסף, תוכלו להנות מהגנה מפני חרקים לא נעימים כגון יתושים ועכבישים, אשר ריחות של צמחים מסוימים כמו נענע דוחה אותם ושטח המרפסת והבית יהיה חופשי מחרקים לא נעימים.

 

גינה של פרחים צבעוניים ונפלאים

 

בעזרת אדניות פלסטיק למרפסת תוכלו גם לעצב לעצמכם גינה קטנה של פרחים צבעוניים, שיתנו זריקת צבע לכל הבית וריח נהדר של פרחים אמיתיים. פרחים רבים הם קלים לתחזוקה ודורשים מינימום של מאמץ – דישון האדמה עליה הם יגדלו, השקייה בזמנים הנכונים עבורם וטיפול אקראי בעלים ובפרחים.

 

לעומת ההשקעה המזערית, ההנאה שלכם מהפרחים תוכל להיות אינסופית – העיניים שלכם יתמלאו בצבעים נהדרים כמו אדום, ורוד, סגול וכתום ויהיו לכם זרי פרחים רעננים בכל יום ויום. כמו כן אדניות עץ לגינה

 

אדניות פלסטיק למרפסת ויש לכם מושלמת!


רבים מבעלי הבתים הפרטיים, צמודי הקרקע, רווים נחת מכך שיש להם גינה צמודה לבית. אבל גם אם אתם מתגוררים בדירה עירונית ואין לכם חלקת אדמה משלכם, תוכלו בהחלט ליצור לכם גינה, פינת חמד נאה שתספק הנאה, יופי וחן. אך תוכלו לעשות זאת ? מכיוון שבכל בית יש מרפסת, אין יותר פשוט מאשר עיצוב גינה לתפארת המבוססת על אדניות פלסטיק למרפסת.

 

חברת טופ גן תוכל לסייע לכם בכך, בזכות מגוון האדניות, השתילים, הפרחים והידע המקצועי. 


אדניות פלסטיק למרפסת – זה כל כך פשוט ! 


לא צריך להיות חקלאים בנשמה כדי להוקיר את הצבעוניות והיופי של הטבע. לא צריך להיות בעלי ידע מקיף בגינון בכדי להפוך אדניות פלסטיק למרפסת למיני גינה קטנה ומקסימה.

 

באדנית נאה ניתן לשתול פרחים יפים או פקעות שיגדלו לצמחים מיוחדים. ניתן לבחור אדנית פלסטיק למרפסת ולשים בה מעט מצע גידול ובו זורעים מגוון זרעים שיצמחו להפליא.

 

זה ממש פשוט – מצע גידול טוב ומעט מים בהתאם לסוג הפרח או הצמח המועדפים עליכם, ואת כל השאר עושה הטבע. אוהבים תה מתוק ? תוכלו ללא קושי לגדל נענע או לימונית והרי לכם תה משובח שבעתיים.

 

אוהבים סלט בריאות משובב נפש ? תוכלו לגדל לעצמכם צמחי תבלין, רוזמרין, בזיליקום, כוסברה או טימין. 


גינה במקום תרופת הרגעה  


החיים המודרניים מספקים לנו הרבה מאוד סיבות להיות לחוצים. העבודה, המצב הביטחוני, הילדים, הפרנסה, הבריאות, החדשות. אין פלא שכל כך הרבה אנשים זקוקים לתרופות הרגעה או לכדורי שינה בכדי להירדם.

 

אבל יש פתרון טוב, הרבה יותר בריא מכך, פתרון שיכול להחליף אפילו טיפול פסיכולוגי ארוך. הפתרון הזה מתחיל באדנית פלסטיק למרפסת, עד כדי כך זה פשוט. 


קשה להפריז בכוחה של גינה ביתית קטנה להוסיף לחיינו את השלווה שכל כך נחוצה. זה לא רק יפה אלא גם מכניס וויברציות טובות הביתה, לכל היום. גם אתם מרגישים שאתם זקוקים למשהו מרגיע ? אדניות פלסטיק למרפסת שבהם תגדלו פרחים יפים יעזרו לכם בכך. צמחים במקום תרופות להרגעה, צמחיה מלאכותית למשרד – האין זו עסקה מושלמת? 

 

אצלנו בטופ גאן תוכלו למצוא מגוון רחב של אדניות פלסטיק למרפסת שיתאימו לכל גינה שתרצו לגדל.

 

אדניות פלסטיק למרפסת דגם 1
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 1
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 2
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 2
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 3
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 3
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 4
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 4
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 5
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 5
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 6
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 6
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 7
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 7
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 8
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 8
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם מספר 9
אדניות פלסטיק למרפסת דגם מספר 9
מס' קטלוגי:
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 10
אדניות פלסטיק למרפסת דגם 10
מס' קטלוגי: